Zákaznická podpora:info@diatomplus.cz

Chlorella pyrenoidosa bio prášek pro zvířata 100gr

Kód: CHPZ100
466 Kč –55 %
Natural Organic Chlorella Powder
466 Kč –55 % 210 Kč / ks 2,10 Kč / 1 g
Skladem

 Chlorella pyrenoidosa

  • Detoxikuje organismus (váže na sebe těžké kovy)
  • Působí jako antioxidant, posiluje imunitu
  • Je protizánětlivá, zpomaluje proces stárnutí
  • Vysoký obsah vitamínů, minerálů, aminokyselin

Detailní informace

Detailní popis produktu

1. Zlepšuje imunitní odpověď

Složky této řasy posilují imunitní systém organismu. Jinými slovy, umožňuje lépe se bránit před viry, bakteriemi a plísněmi. A co víc, Chlorella je vysoce účinná, pokud jde o vstřebávání živin a zlepšení gastrointestinálního zdraví. Konečně, díky vysokému obsahu přírodních antioxidantů, Chlorella také zpomaluje stárnutí buněk.

2. Zdravější a lesklejší srst a kůže

Pro udržení zdravé pokožky a srsti vašeho psa jsou nezbytné určité vitamíny. To nás přivádí k další z největších výhod Chlorelly pro zvířata. Tato řasa obsahuje bohatou část vitamínu A, vitamínu C a minerálů, které pomáhají srsti a pokožce.

Druh Chlorella Vulgaris pomáhá syntetizovat kolagen, který je zásadní při tvorbě nové srsti a regeneraci kůže. Chlorella je proto zvláště prospěšná v případech dermatidity.

3. Čistící účinky: Odstranění toxinů z těla

Mezi výhody Chlorelly pro zvířata patří její čisticí schopnosti. Chlorella eliminuje toxiny odstraněním těžkých kovů, jako je olovo, kadmium a rtuť, z jater, střev a krve. Spojuje kovy a poté je vylučuje z těla procesem známým jako chelatace kovů.

Co obsahuje Chlorella?

Chlorella obsahuje esenciální aminokyseliny a vysoký podíl a rozmanitost vitamínů A, B a C.  Obsahuje také minerály, stopové prvky, jako je železo, fosfor, hořčík a draslík. Kromě toho má Chlorella vysoký obsah chlorofylu. Ve skutečnosti je procento vyšší než u mnoha jiných jednobuněčných řas.

Chlorofyl také pomáhá čistit tělo a působí proti špatnému dechu. Ve skutečnosti mnoho různých značek zubní pasty a zubních tyčinek pro psy obsahuje chlorofyl mezi jejich přísadami. Najdeme ho také v ovoci a zelenině.

Všechny tyto živiny dělají z Chlorelly bohatý zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů - ideální pro doplnění stravy vašich zvířat. Mnoho výživných zvířecích doplňků stravy již tuto řasu ve svém složení obsahuje.

Dávkování do krmiva

  • Kočky a malí psi: 1/4 čajové lžičky – cca 0,5 g.
  • Psi 5–20 kg: ½ čajové lžičky – cca 1 g.
  • Psi 20–40 kg: 1 čajová lžička – cca 2 g.
  • Psi od 40 kg: 2 čajové lžičky – cca 4 g.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo a vitamíny pro kočky
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína, imunita, superfoods, bylinky, byliny, vitaminy, vitamíny, kosmetika, doplnky stravy, neem, moringa, dračí krev, mumio, aloe vera, boswellia, bacopa, výživové doplnky, parazity, odčervenie, diéta, chudnutie