O nás

Děkujeme, že jste se zastavili v obchodě DiatomPlus!

Kdo jsme a proč DiatomPlus?

Na začátku byla myšlenka, později dlouhé rozhovory, výměna zkušeností a názorů, zážitků a poznatků z cest po celém světě. Vše proběhlo spontánně a rychle z vlastního přesvědčení a lásky ke všemu živému co nás obklopuje a čím nás příroda obdarovala. DiatomPlus není jen logo na našich produktech či v hlavičce webových stránek, jme tým mladých lidí, jsme rodina kterou spojily vlastní zkušenosti a různé životní situace, ale hlavně abychom se podělili s vámi o všechny ty úžasné dary matky Země, které v mnoha ohledech pomohli i nám.

favicon-2017-1806x1806-LATISK

Produkty s logem DiatomPlus, které naleznete v tomto obchodě, sami používáme, čímž ručíme za jejich nejvyšší možnou kvalitu a čistotu. Přinášíme Vám celou řadu zdravých, přírodních a ekologických doplňků a posilovačů imunitního systému z různých koutů světa, které pomáhají eliminovat: různé zdravotní problémy, které vznikají s naším zrychleným životním tempem, stresem, špatnou stravou. Žádné produkty DiatomPlus neobsahují syntetika, nejsou geneticky modifikované (GMO), neobsahují žádná aditiva, dochucovadla ani barviva a nabízíme vám je tak, jak nám je nabízí sama příroda. Z toho důvodu jsou vhodné jak pro člověka, tak i pro zvířata a své místo si jistě najdou i ve vaší zahradě.

VĚŘÍME V TO CO DĚLÁME A DĚLÁME TO S LÁSKOU, ODHODLÁNÍM A VLASTNÍM PŘESVĚDČENÍM.

Prostřednictvím našich produktů, které nekompromisně a pečlivě vybíráme z nejkvalitnějších producentů a bio farem se vám snažíme do života vnést kousek přírody a lidské přirozenosti ke které se opět vrací stále více a více lidí.

Věříme, že i vy si vyberete svůj produkt, který bude splňovat vaše potřeby a požadavky a čas strávený u nás bude pro vás velkým přínosem. Pokud byste se nevěděli rozhodnout, nezapomeňte si prohlédnout náš blog na www.kremelina.eu, kde najdete všechny důležité informace o našich produktech, jejich používání, užívání, výhodách, účincích a mnoho zajímavostí, informací a užitečných rad.

 

S úctou tým DiatomPlus

 

 

 

 

Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína