Upozornenie! Všetky objednávky zo Slovenska odteraz prijímame na našom novom eshope na adrese https://www.diatomplus.sk

Jitrocel indický, Psyllium ovata - osemení

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 4

Psyllium-Jitrocel indický - osemení, má schopnost  nabobtnat a tím zvětší svůj objem až 40x, čímž vyvolá v žaludku pocit sytosti, proto je psyllium nesmírně vhodným pomocníkem při redukčních dietách, dále má psyllium vlastnost upravovat peristaltiku a čistotu střev, protože svým objemem je schopno pročistit záhyby (klky) tlustého střeva.

Varianta
49,99 Kč / ks 109,99 Kč / ks 199,99 Kč / ks 369,99 Kč / ks od 49,99 Kč    
Výrobce DiatomPlus
Kategorie Psyllium (Plantago Ovata)
Záruka 2019
  • Popis
 

Psyllium přispívá ke zmírnění příznaků spojených s onemocněním gastrointestinálního traktu, jako je chronická kolitis, hemeroidy a zácpa. Zároveň snižuje riziko vzniku karcinomu tlustého střeva a konečníku, cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění.

Hlavní použití:

- prostředek k ochraně před zácpou a průjmem

- napomáhá čistit trávicí ústrojí a regulovat stolici

- pomáhá vylučovat odpadní produkty z těla

- blahodárně působí při regulaci hladiny cholesterolu v krvi

- příznivě působí při nadváze a obezitě

- pomáhá zahánět pocit hladu

Nejdůležitější  při užívání psyllia je dostatečný přívod tekutin, každých 5 gramů by se mělo zapít jednou sklenicí vody. Jinak hrozí zácpa až zneprůchodnění trávícího traktu. Psyllium není vhodné pro malé děti. Semena se užívají v celku, nerozžvýkávají se a nedrtí (pokud jsou v přípravku již rozdrcená, užijí se tak jak jsou). Aby nedošlo k ovlivnění vstřebávání léků a důležitých látek z potravy, užíváme psyllium asi 45 minut po lécích či jídle.Psyllium můžeme užít ráno či večer. Jednu nebo dvě čajové lžičky rozmícháme v tekutině a spolkneme. Dostatečně zapijeme. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.