Boswellia Serrata extrakt 10:1, 60 veganských kapslí

Kód: 578
436 Kč –29 %
Boswelia rostlina graficky obrazek
436 Kč –29 % 309 Kč / ks
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Boswellia serrata extrakt 10:1- Indický kadidlovník, je používána již tisíce let pro svou schopnost zvládat zánětlivé poruchy, k léčbě artritidi, průjmu, plicních onemocnění, podporuje jaterní i mozkové funkce.

Extrakt obsahuje 65% - 70%  kyseliny boswellové.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrovaný extrakt 10:1 z pryskyřice rostliny Kadidlovníku pilovitého (Olibanum - Boswelie) udržuje normální stav kostí, kloubů, funkce střevního traktu a  dýchacího systému.

Boswelová kyselina působí v těle jako nesteroidní antirevmatikum= nemá dráždivé a poškozující účinky na sliznici žaludku.

Používá se při chronické polyartritidě, chronických zánětlivých onemocněních střev (divertikulitida, Crohnova nemoc, ulcerozní kolitida). Kadidlovník brzdí specificky činnost 5-lipoxygenázy - enzymu pro syntézu leukotrienů, které jsou zodpovědné za udržování chronických zánětů. Působí i na astma a lupénku (psoriáza). 

Složení : Koncentrovaný extrakt s 65% - 70% kyselinou boswellovou ve veganských rostlinných kapslích.

Dávkování: 1 až 2 kapsle denně, pro vyšší vstřebatelnost je dobré užívat s jídlem, které obsahuje tuky.
Podávejte po dobu, kdy cítíte potřebu. Po dobu 8 až 12týdnů pak si udělat pauzu. Doporučená dávka se pohybuje v rozmezí 500 až 1000mg, rozdělených do více dáveka během dne. Nižší dávky při prevenci, vyšší u akutních problému, přičemž se úleva dostaví během krátké doby (osobně ověřeno).

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku, pokud neurčí lékař jinak. Není náhrada pestré stravy. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí.

Kapsle jsou z rostlinné ceulózy, vhodné pro vegany.

Země původu: Indie

 

 

 

Koncentrovaný extrakt 10:1 z pryskyřice stromů Boswellia. Obsahuje 65 % boswellových kyselin, které jsou protizánětlivé, pomáhají při problémech s osteoartrózou, bolestech kloubů, astmatem, atopickou dermatitidou, artritidou, zmírňují zánětlivé procesy.

Doporučená denní dávka extraktu z Boswellia serrata s obsahem 60 – 65 % boswellových kyselin se pohybuje přibližně mezi 500 a 1000 mg rozdělenými do více dávek, ideálně ráno po probuzení a před tréninkem. Nižší dávky se užívají v rámci prevence a v případě akutních potíží se zvyšují, přičemž úleva od bolesti a zlepšení pohyblivosti se dostavují poměrně rychle. 

 

 

Složení : 100% prášek z pryskyřice

 

Dávkování : 300 až 500 miligramů (mg) perorálně 2x až 3x denně, dávka může být vyšší u zánětlivého onemocnění střev. Užívat během jídla, které obsahují tuky. Po dobu 8 až 12týdnů pak si udělat pauzu.

 

Skladování : Skladování: v suchu, chladu a mimo dosah dětí. Po otevření doporučujeme skladovat v uzavřené nádobě.

 

Upozornění: Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro těhotné, kojící ženy a děti. Skladujte mimo dosah dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína