Zákaznická podpora:info@diatomplus.cz

Citronový esenciální olej

Citronový esencialní olej

  • Antimykotické (protiplísňové) účinky
  • Lymfatický systém a hubnutí
  • Nervové tonikum, při úzkostech
  • K pročištění dýchacích cest a dutin

Esenciální olej z citronu lze použít ke zmírnění stresu, zvýšení nálady, stimulaci imunitního systému, zmírnění bolesti a zvýšení úbytku hmotnosti.

Vhodný na mastnou, nečistou, zralou pleť. Na kožní vyrážky. Působí jako antiseptikum, má bělící účinky na pleť, zlepšuje stav rozšířených žilek.

Kromě toho může citronový esenciální olej pomoci s akné i bradavicemi.

Citron je výborným čističem krevního řečiště. Redukuje škodlivý cholesterol v krvi. Zpevňuje žilní a cévní stěny, pomáhá při hemoroidech a krvácení z nosu.

Aromalampa: nakapejte 3-8 kapek do vody v aromalampě. Pro masáž svalů: 10-25 kapek smíchejte s 50 ml rostlinného oleje Amlový, Arganový, Makový, Moringový nebo olej z Pšeničných klíčků k  masáži svalů. Osvěžující koupel: 3-10 kapek smíchejte s trochou mléka nebo medu a přidejte do koupele.

Na čištění skla, brýlí nakapejte 5kapek citrónové esence rozpuštěné v 10ml lihu.

Možno použít k aromatizování pokrmů.

Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína, imunita, superfoods, bylinky, byliny, vitaminy, vitamíny, kosmetika, doplnky stravy, neem, moringa, dračí krev, mumio, aloe vera, boswellia, bacopa, výživové doplnky, parazity, odčervenie, diéta, chudnutie