Zákaznická podpora:info@diatomplus.cz

Jasmínový esenciální olej

JASMÍNOVÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ


Jasmine grandiflorum je krásná rostlina, její květy kvetou brzy na úsvitu.
Od pradávna se Jasmín označuje jako král olejů (Růže je královna). Zjevně je to proto, že Jasmín je nej maskulinnější ze všech květinových olejů. Je také zajímavé poznamenat, že k vytvoření 1 gramu (asi 1 ml) je potřeba 8 000 pečlivě ručně sbíraných květů. 
Jasmínové velkolepé květy se sbírají v ranních hodinách za úsvitu, kdy se rozvijí a je třeba věnovat velkou pozornost tomu, aby se jasmínové květy nemačkaly nebo nezměnily, protože by to narušilo jejich vůni.

Použití: esenciální olej Jasmíne Grandiflorum má příznivý vliv na stres, chrapot, laryngitidu, letargii (abnormální ospalost), menstruační problémy, protizánětlivé, nervové vyčerpání, péči o pokožku (všeho druhu), impotenci, frigiditu, problémy s dělohou. Esenciální olej může zmírnit bolest při porodu a povzbudit kontrakce, napomáhat rychlosti vyloučení po porodu a celkovému zotavení z porodu, zmírnit postnatální depresi, pomá při stimulaci produkce mléka a tonizuje dělohu. Pomáhá s úzkostí, apatií, depresí, lhostejností, energií a sebevědomím. Olej může posílit mužský reprodukční systém a zmírnit problémy související se zvětšenou prostatou.

Vhodný pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť suchou a citlivou, při rudnutí a svědivosti. Působí jako tonikum. Přidává se do parfémů.


Upozornění: Vzhledem k tomu, že může stimulovat menstruaci, je třeba se jí během těhotenství vyvarovat, dokud nedojde k porodu.

 

Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína, imunita, superfoods, bylinky, byliny, vitaminy, vitamíny, kosmetika, doplnky stravy, neem, moringa, dračí krev, mumio, aloe vera, boswellia, bacopa, výživové doplnky, parazity, odčervenie, diéta, chudnutie