Křemelina 250g

Kód: DE250CZ
Velkoobchod
Značka: DiatomPlus
194 Kč / ks
Skladem
Křemelina DiatomPlus je nejčistší forma diatomické zeminy na světe. 250gr balení je Ideální velikost pro začínající uživatele. 100% čistý, organický produkt bez jakýchkoliv chemických úprav, aditív, barviv a bělidel. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

250gr balení diatomické zeminy-křemelina DiatomPlus - potravinová křemelina (Diatomaceous Earth – Food Grade). Tato velikost je ideální pro začínající uživatele. Je to 100% čistý, organický produkt bez jakýchkoliv chemických úprav, přísad nebo barviv přímo z dolů ve sluneční Kalifornii. Patří mezi nejčistší a nejkvalitnější DE a mezi užívateli nejoblíbenější křemelinu a to všude ve světě. Křemelina DiatomPlus se skládá z rozsivek, které jsou porézní a mají neomezenou životnost. Jak dlouho ji udržíte suchou, tak dlouho ji můžete používat znovu a znovu. Vzhledem k tomu, že křemelina DiatomPlus je 100% organický produkt, můžete ji bezpečně a bez obav používat ve Vaší domácnosti kolem Vaší rodiny, přátel a domácích zvířat.

Návod k použití:

Doporučené dávkování pro lidi:

 

Pokud jste nikdy neměli očistnou kůru s křemelinou tak začínáte 1/2 čajovou lžičkou, 1x - 2x denně a postupně zvyšujete na 1-2 polévkové lžíce, zvyšování se určuje podle vašich pocitů, příznaků, které jsou u každého z nás jiné. Pokud nemáte žádné příznaky zvyšte dávku na maximálně 2polévkové lžíce denně. Nejlépe ráno na lačno, kdy křemelinu rozmícháte ve vodě, či jiném nápoji, NE horkém.

Děti od 3let mohou 1/2 čajové lžičky denně.

Zamíchejte s vodou nebo se šťávou a okamžitě vypijte než se křemelina začne usazovat na dně. Teplota tekutiny by měla být běžná pokojová.

Více informací o potravinářské křemelině DiatomPlus,rad, návodů a zkušeností užívatelů najdete na našich webových stránkách zde >>>

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Křemelina
Hmotnost: 0.25 kg

Co je křemelina?

Lucie Oravcová v rozhovore na slobodnom vysielaci o kremeline DiatomPlus

5
6x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
DiatomPlus Kremelina 250Gr DiatomPlus Kremelina 250Gr
5
DL Avatar autora | 26/10/2018
Křemelina je velice jemná, zatím užívám jen několik dní, takže její působení ještě nemohu hodnotit
DiatomPlus Kremelina 250Gr DiatomPlus Kremelina 250Gr
5
KM Avatar autora | 01/10/2018
Dá se v pohodě vypít. Jsem zvědavá na účinky.
DiatomPlus Kremelina 250Gr DiatomPlus Kremelina 250Gr
5
M Avatar autora | 11/08/2018
Výborná a za super cenu. Křemelinu jsem dostala hned druhý den od objednání co jsem ani nečekala a hned jsem ji začala užívat :) Bála jsem se hlavně chuti protože jsem dost o ní slyšela od koleginí, ale když jsem jí dala ochutnat mou tak hned byla zaskočená jemností a chutí a že si i ona objedná už jen od vás, dáte mi doufám slevu :)
DiatomPlus Kremelina 250Gr DiatomPlus Kremelina 250Gr
5
RV Avatar autora | 20/08/2016
Top kvalita...doporučuji!!!
Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína