Křemelina 3kg

Kód: DE3000CZ
ZdarmaZdarma
DiatomPlus Kremelina 3Kg
1 488 Kč / ks
Skladem
3kg balení je větší množství za nízkou cenu pro náruživé užívatele. Křemelina DiatomPlus je nejčistší forma diatomické zeminy na světe, je to 100% čistý, organický produkt bez jakýchkoliv chemických úprav, aditív, barviv a bělidel importován naší společností přímo z ložisk ve sluneční Kalifornie (USA). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

3kg balení diatomické zeminy - křemelina DiatomPlus - potravinová křemelina (Diatomaceous Earth – Food Grade).

Tato velikost je ideální pro náruživé uživatele protože je to větší množství za nízkou cenu. Je to 100% čistý, organický produkt bez jakýchkoliv chemických úprav, přísad nebo barviv přímo z dolů ve sluneční Kalifornii.

Patří mezi nejčistší a nejkvalitnější DE a mezi užívateli nejoblíbenější křemelinu a to všude ve světě.

Křemelina DiatomPlus se skládá z rozsivek, které jsou porézní a mají neomezenou životnost. Jak dlouho ji udržíte suchou, tak dlouho ji můžete používat znovu a znovu.

Vzhledem k tomu, že DiatomPlus je 100% organický produkt, můžete ho bezpečně a bez obav používat ve Vaší domácnosti kolem Vaší rodiny, přátel a domácich zvířat.

Návod k použití:

Doporučené dávkování pro lidi:

 

Pokud jste nikdy neměli očistnou kůru s křemelinou tak začínáte 1/2 čajovou lžičkou, 1x - 2x denně a postupně zvyšujete na 1-2 polévkové lžíce, zvyšování se určuje podle vašich pocitů, příznaků, které jsou u každého z nás jiné. Pokud nemáte žádné příznaky zvyšte dávku na maximálně 2polévkové lžíce denně. Nejlépe ráno na lačno, kdy křemelinu rozmícháte ve vodě, či jiném nápoji, NE horkém.

Děti od 3let mohou 1/2 čajové lžičky denně.

Zamíchejte s vodou nebo se šťávou a okamžitě vypijte než se křemelina začne usazovat na dně. Teplota tekutiny by měla být běžná pokojová.

Více informací o potravinářské křemelině DiatomPlus,rad, návodů a zkušeností užívatelů najdete na našich webových stránkách zde >>>

Doplňkové parametry

Kategorie: Křemelina
Hmotnost: 3 kg

Co je křemelina?

Lucie Oravcová v rozhovore na slobodnom vysielaci o kremeline DiatomPlus

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
DiatomPlus Kremelina 3Kg DiatomPlus Kremelina 3Kg
5
ED Avatar autora | 24/09/2018
Koupila jsem podruhé 3 kg křemeliny, tentokrát jsem přidala i další tři produkty, právě kvůli spokolenosti. Užíváme celkem pravidelně.
Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína