Zákaznická podpora:info@diatomplus.cz

Matcha čaj Bio, 15 sáčků

Kód: MAT
60 Kč –13 %
Matcha čaj Bio, 15 sáčků
60 Kč –13 % 52 Kč / ks 45,22 Kč bez DPH 2,26 Kč / 1 g
Skladem

Matcha čaj Bio

zelený čaj 98% a matcha čaj 2%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matcha obsahuje živiny z celého listu, je bohatým zdrojem antioxidantů a kofeinu. Obsahuje dokonce více těchto látek než samotný zelený čaj. Pravidelné pití čaje matcha vám pomůže zvýšit příjem antioxidantů, které chrání buňky před poškozením a snižují také riziko vzniku řady chronických onemocnění.Čaj matcha obsahuje látku s názvem L-theanin, která ovlivňuje účinky kofeinu, zvyšuje pozornost a pomáhá zmírnit prudké výkyvy hladiny energie, ke kterým dochází po konzumaci kofeinu. Analýza 11 studií také zjistila, že matcha pomáhá nejen při hubnutí, ale i při následném udržení si stabilní tělesné hmotnosti.

Zelený čaj (stejně jako čaj černý) má povzbuzující účinky, protože obsahuje kofein. Ten je v čaji nazýván tein. V čaji je kofeinu obsaženo méně, než v kávě, ale kofein z čaje je pro organismus prospěšnější, protože další látky obsažené v čaji umožňují rozložit povzbuzující účinek kofeinu na delší časové období, kdežto kofein z kávy působí na organismus nárazově. Antioxidanty obsažené v zeleném čaji mají také blahodárné účinky na vlasy a na pokožku hlavy. Zelený čaj má antibakteriální a desinfekční účinky a proto jeho popíjením posilujete svoji obranyschopnost. Využijte zelený čaj jako lék proti různým virovým onemocněním či infekcím.

Archeologické nálezy ukazují, že čaj se pije už téměř 5 000 let, a že Indie a Čína byly první dvě krajiny, kde se začal pěstovat. Podle legendy je objevení čaje připisováno čínskému císaři Šen-nungovi, kterému podle pověsti při ohřívání vody spadly do kotlíku náhodně i lístky čajovníku. Poté, co lahodně vonící nápoj ochutnal, byl překvapen jeho vynikající chutí a energií nápoje, která odstranila únavu. Zelený čaj se používal v tradiční medicíně v Indii, Číně, Japonsku a Thajsku v nejrůznějších případech od zastavování krvácení a zlepšování hojení ran přes snižování horečky, snižování krevního cukru až po zlepšování trávení.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné čaje
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína, imunita, superfoods, bylinky, byliny, vitaminy, vitamíny, kosmetika, doplnky stravy, neem, moringa, dračí krev, mumio, aloe vera, boswellia, bacopa, výživové doplnky, parazity, odčervenie, diéta, chudnutie