Zákaznická podpora:info@diatomplus.cz

Chlorella pyrenoidosa bio prášek 100gr pyrenoidosa

Kód: CHPL100
459 Kč –50 %
Chlorella Organic DiatomPlus prášok 100 gr
459 Kč –50 % 227 Kč / ks 2,27 Kč / 1 g
Objednáno, skladem do 6 týdnů
Položka byla vyprodána…

 Chlorella pyrenoidosa

  • Detoxikuje organismus (váže na sebe těžké kovy)
  • Působí jako antioxidant, posiluje imunitu
  • Je protizánětlivá, zpomaluje proces stárnutí
  • Vysoký obsah vitamínů, minerálů, aminokyselin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Superfoods CHLORELLA

Chlorella prášek je superfood řasa, která nabízí mnoho zdravotních výhod. Chlorella je bohatá na chlorofyl, důležitá živina pro čištění těla. Ideální jídlo pro detoxikaci. Obsahuje také vysoké hladiny bílkovin, antioxidantů, vitamínů a minerálů, které mohou zlepšit imunitní systém a podporuje hubnutí. Míchejte chlorellu do koktejlů, dresinků na salát a dalších jídel pro její zdraví prospěšné účinky.

Co je Chlorella?

Chlorella je smaragdově zelená jednobuněčná sladkovodní řasa, která přirozeně roste v jezerech a rybnících. Obsahuje vysoké množství pigmentu chlorofylu, který je zodpovědný za poskytnutí jeho zelené podpisové barvy. Chlorella je velmi výživná, a proto je klasifikována jako superfood.

Jak užívat Chlorellu

Doporučení pro podávání: Začněte tím, že denně berete 1-2 lžičky prášky chlorely v nápojích nebo jídlech. Můžete postupně zvyšovat dávku na jednu polévkovou lžíci denně. Kdy přestat se zvyšováním poznáte podle zeleně zabarvené stolice.

Chuť: Chlorella chutná podobně jako zelený čaj a při přidání do potravin je téměř nerozeznatelná. Chuť nepřekoná chuť vašich pokrmů; nanejvýš nabídne příjemnou zelenou barvu.

Nápady, recepty s Chlorellou : Prášek z chlorelly si můžete vychutnat v celé řadě receptů, od smoothies po guacamole dip . Může být smíchán do šťáv, salátových dresinků nebo jakéhokoli jiného jídla nebo tekutiny. Buďte kreativní tím, že jej přidáte do pestové omáčky na těstoviny, do zmrzliny.  Sotva ji ochutnáte ve svém jídle a chlorella udělá vašemu tělu svět zázraků!

Výživná chlorella:

11,3 gr porce (přibližně 2 zaoblené lžičky) chlorelly poskytuje:

  • Téměř 6 gramů proteinu včetně všech devíti esenciálních aminokyselin
  • Více než 100 procent denní hodnoty (DV) pro vitamin A
  • Více než 70 procent DV pro železo
  • Dobrý zdroj vitamínů B-komplexu
  • Další živiny, jako je beta-karoten, draslík a hořčík

Zdravotní výhody Chlorelly

1) Přírodní Detox - Chlorella prášek nabízí přirozený způsob čištění a detoxikace těla. Předpokládá se, že stěny vláknitých buněk této zelené řasy se váží na těžké kovy, syntetické chemikálie a další toxiny, což usnadňuje vyloučení těchto kontaminantů z těla.

2) Snadná absorpce živin - Toxiny jsou absorbovány do vláknitých buněčných stěn chlorelly, ale lidské tělo má obvykle obtížné rozkládat nestrávitelné buněčné stěny. To je důvod, proč nejlepší produkty chlorelly - jako tento prášek - mají narušené buněčné stěny, takže naše tělo může snadno absorbovat bílkoviny, vitamíny a minerály, které chlorella nabízí.

3) Podporuje hubnutí - Studie z roku 2008 zveřejněná v Journal of Medicinal Food zjistila, že pravidelné doplňování chlorelly vedlo ke snížení procenta tělesného tuku, celkového cholesterolu a hladin glukózy v krvi nalačno. Tento výzkum naznačuje, že chlorella může být užitečným doplňkem stravy těch, kteří chtějí zhubnout.

4) Účinky proti stárnutí - Chlorella prášek může díky své vysoké koncentraci antioxidantů podporovat mladší vzhled pleti. Výzkum publikovaný v Klinické laboratoři ukazuje, že chlorella může významně zlepšit antioxidační stav a snížit oxidační stres. Nadměrný oxidační stres je spojen s předčasným stárnutím, takže zvrácení je důležité pro pokožku a celkové zdraví.

5) Posiluje imunitní systém - S vysokým obsahem živin zvyšujících imunitu může chlorellový prášek pomoci odvrátit nemoc. Zjištění zveřejněná ve Výživovém věstníku naznačují, že suplementace chlorellou může zlepšit zdravý lidský obranný systém těla.

 

Co Říkají Odborníci O Výhodách Chlorelly

Dr. Oz ze show Dr. Oz: „Chlorella… působí jako účinné detoxikační činidlo tím, že se váže na toxiny, jako je rtuť, ve vašem těle a přenáší je z vašeho systému. Je to chlorofyl v chlorele, díky kterému je tak silný, protože chlorofyl pomáhá zpracovávat více kyslíku, čistí krev a podporuje růst a opravy vašich tkání. “

Muscle Works Magazine: „Chlorella má posilující účinek na imunitní systém. Je známo, že zvyšuje produkci protilátek, které bojují s infekcí. To zahrnuje produkci interferonu, přirozené zbraně těla proti ničivým rakovinným buňkám. Chlorella umožňuje tělu vyrovnat se s náporem a udržet sílu, čímž se zvyšuje šance pacienta na boj s rakovinou. “

Rachel Venokur-Clark, certifikovaná poradkyně v oblasti holistického zdraví: „Chlorella může stimulovat růst zdravé střevní flóry, pomáhá při trávení, předchází zácpě a snižuje příznaky chronických chorob, včetně divertikulitidy a Crohnovy choroby.“

Jak Uchovávat Chlorellu

Prášek z chlorely by měl být skladován na chladném a tmavém místě mimo sluneční světlo a teplo. takto vydrží až jeden rok. Chlorella může být také uložena v lednici, i když to není nutné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína, imunita, superfoods, bylinky, byliny, vitaminy, vitamíny, kosmetika, doplnky stravy, neem, moringa, dračí krev, mumio, aloe vera, boswellia, bacopa, výživové doplnky, parazity, odčervenie, diéta, chudnutie