Zákaznická podpora:info@diatomplus.cz

Šípkový olej

Nejprodávanější

Šípkový olej lisovaný za studena DiatomPlus 30ml
–25 %
Šípkový olej 30ml
Objednáno
Kód: RUSO
 (–25 %)
299 Kč
1 položek celkem
Šípkový olej lisovaný za studena DiatomPlus 30ml
–25 %
299 Kč / ks
Kód: RUSO

Šípkový olej a vitamín C

Má se za to, že šípky obsahují více vitamínu C než pomeranč nebo citron. Vitamin C má antioxidační vlastnosti. Výzkum ukazuje, že vitamin C může pomoci snížit poškození ultrafialovým světlem způsobeným volnými radikály. Vitamin C také podporuje produkci kolagenu, což pomáhá snižovat vrásky. A konečně může vitamin C zvýšit hojení ran a zabránit prevenci suché pokožky.

Šípkový olej obsahuje vitamín A , který prospívá vaší pokožce tím, že:

  • snižuje poškození sluncem
  • redukuje vrásky
  • snižuje hyperpigmentaci
  • léčí mírné až střední akné

Existuje neoficiální důkaz, že šípkový olej snižuje výskyt jizev a strií. Neexistují však žádné vědecké důkazy, které by toto tvrzení podpořily. Může to být způsobeno obsahem vitamínu A, vitamínu C a mastných kyselin v oleji.

Zdroj lykopenu

Studie z roku 2003 zjistila, že šípky jsou velkým zdrojem lykopenu. Lykopen je antioxidant, který pomáhá chránit pokožku před volnými radikály poškozujícími kůži. 2018 přezkoumání ze čtyř studií zjistili, že lykopen bohaté na produkty mohou pomoci chránit kůži před sluncem.

Redukce stresu

Šípkový olej má příjemnou vůni a používá se v aromaterapii. 

 

Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína, imunita, superfoods, bylinky, byliny, vitaminy, vitamíny, kosmetika, doplnky stravy, neem, moringa, dračí krev, mumio, aloe vera, boswellia, bacopa, výživové doplnky, parazity, odčervenie, diéta, chudnutie