Zákaznická podpora:info@diatomplus.cz

Hořčíkový olej ( Magnesium oil)

1 položek celkem
Horčíkový olej DiatomPlus 100ml sprej
269 Kč –11 %
Hořčíkový olej - sprej 100ml
Velkoobchod
Skladem
Kód: 617

Hořčíkový olej / Magnesium oil pomáhá udržovat správnou svalovou funkci podporuje imunitní systém zlepšuje spánek zmírňuje bolesti

Původně: 269 Kč  (–11 %)
239 Kč / ks
Detail

HOŘČÍKOVÝ OLEJ a jeho účinky

 • Přírodní buněčná ochrana
 • Usnadňuje bezpečnou a účinou detoxikaci
 • Zmírňuje bolesti, křeče
 • Zlepšuje náladu a zmírňuje stres
 • Podporuje zdravou tkáň kůže
 • Pomáhá udržovat správnou svalovou funkci
 • Podporuje imunitní systém
 • Zvyšuje úroveň energie
 • Vyvažuje hormonální systém
 • Uklidňuje hyperaktivní nervy
 • Zlepšuje kvalitu spánku

 

Hořčík je kritickou živinou pro lidské zdraví. Je nezbytný pro více než 300 buněčných procesů, z nichž některé zahrnují funkci svalů a nervů, srdeční rytmus a peristaltiku (svalové kontrakce trávicího systému).
 
Dr. Sidney Baker - "Nedostatek hořčíku může postihnout prakticky každý orgánový systém těla. Pokud jde o kosterní svalstvo, můžou se objevit záškuby, křeče, svalové napětí, bolestivost svalů, včetně bolesti zad, bolesti krku, bolesti hlavy a kloubů čelistí. Také člověk může zažít tlak na hrudníku nebo  mít zvláštní pocit, že se nemůže zhluboka nadechnout.
 
Nedostatek hořčíku se obvykle vyskytuje při kritickém onemocnění a koreluje s vyšší úmrtností. Hořčík se přímo podílí na hypokalemii, hypokalcémii, tetanii a dysrytmii. Kromě toho může hořčík hrát roli při akutních koronárních syndromech, akutní mozkové ischemii a astmatu. Hořčík reguluje stovky enzymových systémů. Regulací enzymů kontrolujících intracelulární vápník má hořčík vliv na průtok krve, což je důležitý faktor při několika kritických onemocněních.
 
Dr. Jerry L. Nadler - „Souvislost mezi diabetes mellitus a nedostatkem hořčíku je dobře známa.“ Hořčík je nezbytný pro produkci, funkci a transport inzulínu.
 
Francouzský doktor Dr. A. Neveu zjistil, že chlorid hořečnatý je účinný při astmatu, bronchitidě, pneumonii a emfyzému, faryngitidě, angíně, chrapotu, nachlazení, chřipce, černý kašel, spalničky, zarděnky, příušnice, šarlatová horečka, otrava, gastroenteritida, vředy, abscesy, infikované rány a osteomyelitida. V posledních letech byl tento seznam spojen s více onemocněními, která byla úspěšně léčena : akutní astmatické záchvaty, šok, tetanus, herpes zoster, akutní a chronická konjunktivitida, optická neuritida, revmatická onemocnění, mnoho alergických onemocnění, syndrom chronické únavy a syndrom chronické únavy.Má příznivé účinky při léčbě rakoviny. Ve všech těchto případech byl použit chlorid hořečnatý.
 
Pro pokožku může být hořčíkový olej použit k omlazení  proti vráskám nebo poškozenou kůži. Šedivé vlasy mohou být vráceny zpět do zdraví masírováním hořčíkového oleje do pokožky vlasů, každý večer a ponechány přes noc. Dokonce i plešaté oblasti pokožky hlavy mají šanci na zotavení, když jsou naplněny tímto mocným minerálem. To lze aplikovat i na jaterní skrvny na pokožce, které souvisí se stárnutím. K podpoře hojení jizev : masírujte éterické oleje kadidlo, myrhu a hořčíkový olej do jizvy.
Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína