Zákaznická podpora:info@diatomplus.cz

Hořčíkový olej ( Magnesium oil)

Nejprodávanější

Horčíkový olej DiatomPlus 100ml sprej
–11 %
 (–11 %)
239 Kč
1 položek celkem
Horčíkový olej DiatomPlus 100ml sprej
–11 %
239 Kč / ks
Kód: HRSO100

HOŘČÍKOVÝ OLEJ a jeho účinky

 • Přírodní buněčná ochrana
 • Usnadňuje bezpečnou a účinou detoxikaci
 • Zmírňuje bolesti, křeče
 • Zlepšuje náladu a zmírňuje stres
 • Podporuje zdravou tkáň kůže
 • Pomáhá udržovat správnou svalovou funkci
 • Podporuje imunitní systém
 • Zvyšuje úroveň energie
 • Vyvažuje hormonální systém
 • Uklidňuje hyperaktivní nervy
 • Zlepšuje kvalitu spánku

 

Hořčík je kritickou živinou pro lidské zdraví. Je nezbytný pro více než 300 buněčných procesů, z nichž některé zahrnují funkci svalů a nervů, srdeční rytmus a peristaltiku (svalové kontrakce trávicího systému).
 
Dr. Sidney Baker - "Nedostatek hořčíku může postihnout prakticky každý orgánový systém těla. Pokud jde o kosterní svalstvo, můžou se objevit záškuby, křeče, svalové napětí, bolestivost svalů, včetně bolesti zad, bolesti krku, bolesti hlavy a kloubů čelistí. Také člověk může zažít tlak na hrudníku nebo  mít zvláštní pocit, že se nemůže zhluboka nadechnout.
 
Nedostatek hořčíku se obvykle vyskytuje při kritickém onemocnění a koreluje s vyšší úmrtností. Hořčík se přímo podílí na hypokalemii, hypokalcémii, tetanii a dysrytmii. Kromě toho může hořčík hrát roli při akutních koronárních syndromech, akutní mozkové ischemii a astmatu. Hořčík reguluje stovky enzymových systémů. Regulací enzymů kontrolujících intracelulární vápník má hořčík vliv na průtok krve, což je důležitý faktor při několika kritických onemocněních.
 
Dr. Jerry L. Nadler - „Souvislost mezi diabetes mellitus a nedostatkem hořčíku je dobře známa.“ Hořčík je nezbytný pro produkci, funkci a transport inzulínu.
 
Francouzský doktor Dr. A. Neveu zjistil, že chlorid hořečnatý je účinný při astmatu, bronchitidě, pneumonii a emfyzému, faryngitidě, angíně, chrapotu, nachlazení, chřipce, černý kašel, spalničky, zarděnky, příušnice, šarlatová horečka, otrava, gastroenteritida, vředy, abscesy, infikované rány a osteomyelitida. V posledních letech byl tento seznam spojen s více onemocněními, která byla úspěšně léčena : akutní astmatické záchvaty, šok, tetanus, herpes zoster, akutní a chronická konjunktivitida, optická neuritida, revmatická onemocnění, mnoho alergických onemocnění, syndrom chronické únavy a syndrom chronické únavy.Má příznivé účinky při léčbě rakoviny. Ve všech těchto případech byl použit chlorid hořečnatý.
 
Pro pokožku může být hořčíkový olej použit k omlazení  proti vráskám nebo poškozenou kůži. Šedivé vlasy mohou být vráceny zpět do zdraví masírováním hořčíkového oleje do pokožky vlasů, každý večer a ponechány přes noc. Dokonce i plešaté oblasti pokožky hlavy mají šanci na zotavení, když jsou naplněny tímto mocným minerálem. To lze aplikovat i na jaterní skrvny na pokožce, které souvisí se stárnutím. K podpoře hojení jizev : masírujte éterické oleje kadidlo, myrhu a hořčíkový olej do jizvy.
Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína, imunita, superfoods, bylinky, byliny, vitaminy, vitamíny, kosmetika, doplnky stravy, neem, moringa, dračí krev, mumio, aloe vera, boswellia, bacopa, výživové doplnky, parazity, odčervenie, diéta, chudnutie