Zákaznická podpora:info@diatomplus.cz

Koloidní stříbro 20 ppm - 500ml pro Zvířata

Kód: KLS20
350 Kč –14 %
index
350 Kč –14 % 299 Kč / ks
Skladem

Koloidní stříbro

  • antibakteriální působení
  • k zevnímu ošetření pokožky
  • k otírání očí, nosu, uší
  • antimikotický účinek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloidního stříbro
Je určeno jen pro zevní použití, pro ošetření domácích i hospodářských zvířat.
Dokonalý přírodní netoxický bezpečný prostředek proti bakteriím, virům, plísním a jednobuněčným parazitům bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Koloidní stříbro ničí jen nepřátelské patogeny neboli tzv. bezkyslíkaté mikroorganizmy a neubližuje přátelským bakteriím, které potřebují k životu kyslík. Stříbro tak funguje jako katalyzátor a efektivně enzymy vyřazuje z činnosti.

Ionty stříbra formují komplexy s početnými komponenty bakteriálních buněk, které sestávají z kyslíku, dusíku, síry atd. Tyto atomy jsou obsaženy v mnohých částech buněk jako proteiny, enzymy a DNA/RNA. Tímto způsobem je stříbro účinné současně na více místech a způsobuje tím přerušení životního cyklu bakterie.

Koloidní stříbro je účinný prostředek pomáhající při léčbě nemocí vyvolaných bakteriálními infekcemi, virových onemocnění, mykóz a též jako antiseptický prostředek.
Stříbro je stopovým prvkem, nezbytným pro správné fungování lidského organismu. Působení stříbra má profylaktickou neboli ochrannou povahu a pomáhá posilovat imunitní systém. S mírou stárnutí organismu dochází ke zhoršení schopnosti asimilovat stříbro, což vede k jeho nedostatku a k postihu imunitního systému. Existuje jasná spojitost mezi nízkou hladinou stříbra a náchylností k různým druhům chorob. Vyčerpáním zemědělských půd aj. strava už prakticky neobsahuje stříbro charakteru stopového prvku. Jestliže se v organismu vyskytne nedostatek stříbra, následuje poškození imunitního systému.

Roztok Koloidního stříbra se aplikuje místně na kůži nanášíme tamponem nebo pomocí mechanického rozprašovače. Vhodné na podrážděnou nebo namáhanou kůži, pro uklidnění a regeneraci.

Vhodné je také pro čištění uší a oblasti okolo očí. Protože se u zvířat obtížněji aplikuje jako obklad, efektivnější je nastříkat aplikátorem koloidní stříbro na vatu nebo gázu a potírat postižené místo.

Kromě toho lze koloidní stříbro využít na čištění misek koček nebo psů. Nehubí parazity, ale zlikviduje bakterie a plísně. Koloidní stříbro také neslouží jako prevence proti klíšťatům nebo blechám. Pouze pomáhá desinfikovat a zregenerovat pokožku po jejich kousnutí.

Koloidní stříbro neobsahuje žádné další přidané látky, jako jsou barviva, konzervanty a podobně, lze následně aplikovat jakékoliv další produkty, ať již tradiční, nebo alternativní medicíny.
Koloidní stříbro se ukázalo jako vysoce účinné v předcházení a léčbě infekcí a chorob, jako je AIDS, stafylokoků a streptokoků. Je doporučované jako posilující prostředek při nachlazení, může se aplikovat zevně u kožních nemocí, pro dezinfekci pitné vody, nebo jako dezinfekční prostředek v domácnosti. Vědecké výzkumy nepoukazují na žádné vedlejší účinky ústního nebo nitrožilního podávání správně připraveného koloidního stříbra. Dosud nebyla zaznamenána negativní reakce na koloidní stříbro ani na žádné jemu příbuzné preparáty v podobě léků. Stříbro postihuje enzymy, které všechny jednobuněčné patogeny využívají ve svém metabolismu. To způsobuje, že dané mikroorganismy po bezprostředním kontaktu se stříbrem umírají. Stříbro také značnou mírou přispívá k růstu kostí a urychluje hojení poškozených tkání. Stimuluje kostitvorné buňky, léčí nejvytrvalejší infekce a stimuluje léčbu kůže a měkkých tkání. Britský časopis British Medical Journal uvádí, že koloidní stříbro napomáhá obnovování Eustachovy trubice a uvolňování nosně-krční rýmy. Vědeckými výzkumy bylo též zjištěno, že stříbro dokáže zastavit mitózu (dělení) rakovinných buněk. Působí příznivě i v boji s AIDS.
Složení produktu:
Koloidní stříbro jsou nanočástice stříbra čistoty 99,99 %, rozptýlené v destilované vodě. Vyrobeno v koncentracích 10, 20, 50ppm

Skladování:
- Koloidní stříbro uchovávejte v rozmezí od 5 do 25 °C.
- Neskladujte v chladničce, rozhodně nezmrazujte!
- Skladujte na temném místě.
- Chraňte před intenzivním a dlouhodobě působícím magnetickým polem (router, TV, PC, mikrovlnná trouba).
- Při manipulaci se vyhýbejdte kovovým předmětům.                                                                                                                                                                                                                                            

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína, imunita, superfoods, bylinky, byliny, vitaminy, vitamíny, kosmetika, doplnky stravy, neem, moringa, dračí krev, mumio, aloe vera, boswellia, bacopa, výživové doplnky, parazity, odčervenie, diéta, chudnutie