MSM - methylsulfonylmethan 200g MSM - methylsulfonylmethan 200g

Kód: MSM200
Novinka Tip Velkoobchod
199 Kč / ks 173,04 Kč bez DPH
Skladem

MSM (také methylsulfonylmethan nebo dimethylsulfon) slouží jako zdroj organické síry, nachází se v kolagenních vláknech v chrupavkách. Kolagen zajišťuje pružné vazby mezi bílkovinami a pružnost kloubů. Příjem síry má příznivý vliv na vzhled pokožky, vitalitu vlasů a nehtů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Methylsulfonylmethan (MSM) je chemikálie vyskytující se v zelených rostlinách, zvířatech a lidech. Může být také vyroben v laboratoři. MSM se stala populární díky knize The Miracle of MSM: The Natural Solution for Pain. Existuje však jen málo publikovaných vědeckých výzkumů, které by podporovaly jeho použití. Na rozdíl od literatury, která propaguje MSM, neexistuje žádný doporučený dietní příspěvek (RDA) pro MSM nebo síru, který je v MSM. Nedostatek síry nebyl v lékařské literatuře popsán.

Lidé užívají MSM ústy a aplikují jej na kůži na chronickou bolest, osteoartritidu, zánět kloubů, revmatoidní artritidu, osteoporózu, zánět kloubů (burzitida), tendinitidu, otoky kolem šlach (tenosynovitida), nervovou bolest (neuropatii) způsobenou léky proti rakovině, muskuloskeletální bolest, svalové křeče, ztuhlé stavy kůže zvané sklerodermie, jizvová tkáň, strie, ztráta vlasů, vrásky, ochrana před spálením sluncem / větrem, oční zánět, orální hygiena, onemocnění dásní, rány, odřezky a odřeniny / zrychlené hojení ran.

Lidé také berou MSM ústy pro úlevu od alergií, chronické zácpy, "kyselého žaludku", vředů, střevní choroby zvané divertikulóza, premenstruačního syndromu (PMS), zvýšení nálady, obezity, špatného oběhu, vysokého krevního tlaku a vysokého cholesterolu. Také se užívá ústy pro cukrovku 2. typu, problémy s játry, Alzheimerovu chorobu, pro kontrolu chrápání, plicních poruch včetně emfyzému a pneumonie, syndromu chronické únavy, autoimunitních poruch (systémový lupus erythematous), infekce HIV a AIDS a rakoviny (rakovina prsu) a rakovina tlustého střeva).

MSM se také přijímá ústy pro zánět očí, zánět sliznice, temporomandibulární kloub (TMJ), křeče dolních končetin, migrénu, bolesti hlavy, kocovinu, parazitární infekce střev a urogenitálního traktu včetně Trichomonas vaginalis a Giardia, kvasinkové infekce, kousnutí hmyzem, otravu záření a posílení imunitního systému.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.21 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Křemelina, křemelina, Kremelina, kremelina, Kremelína, kremelína, Křemelína, křemelína